Samsung I5700 Galaxy Lite – nowe informacje

Newsy

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]
Wczoraj portal ai.rs otrzymał niemal finalny egzemplarz Samsung’a I5700 Galaxy Lite o którym pisaliśmy tydzień temu. Jest to nieco uboższa wersja znanego już nam dobrze Galaxy. Główne różnice to aparat o mniejszej rozdzielczości – 3.2MPx zamiast 5Mpx, oraz 1GB wbudowanej pamięci zamiast 8GB. Poza tym oczywiście całkiem odmieniona jest obudowa telefonu. Mimo, że telefon z założenia ma być tani tak samo jak Samsung i7500 posiadać będzie świetny ekran w technologii OLED oraz wejście MiniJack 3.5mm.
Poniżej przedstawiamy klika zdjęć które pojawiły się do tej pory.

Poniżej przedstawiamy wideo z Samsungiem I5700 Galaxy Lite w roli głównej.
{youtube}l2p9sWaD46E{/youtube}

Wraz z pojawieniem się filmu oraz zdjęć nie przybyło żadnych informacji na temat dostępności telefonu oraz jego ceny. Opierając się jednak na wcześniejszych doniesieniach możemy powiedzieć że Samsung’a I5700 Galaxy Lit zobaczymy już w październiku.

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x