Android w prawdziwych trzech wymiarach- Sensics SmartGoggles

Newsy

Gry, rozszerzona rzeczywistość, trójwymiarowe media, dzięki produktowi firmy Sensics o dźwięcznej nazwie Natalia, możemy wskoczyć w sam środek komputerowego świata. Gogle kontrolujemy przez własny ruch, możemy obracać się o 360°, a do obsługi interfejsu wykorzystamy ruch naszych rąk rejestrowany przez wmontowane kamery.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

 

Sprzęt wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1,2GHz wraz z akceleratorem grafiki 3D, ma wbudowany 1GB pamięci, do rozszerzenia poprzez slot kart. Zastosowano dwa wyświetlacze  OLED 1280×1024. Do łączności wykorzystywane są WiFi i Bluetooth. Najważniejsze jednak jest to, że zaimplementowano tu, w pełni funkcjonalnego, Androida 4.0 ICS. Możemy korzystać z urządzenia jako kontrolera dla konsoli, komputera, smartfona, ale też jako niezależnej platformy.

 

 

Pamiętam jak lata temu, będąc jeszcze w podstawówce, miałem okazje korzystać z protoplasty takiego rozwiązania. Chwila gry w Doom była wtedy dla mnie ogromnym przeżyciem, nie specjalnie przeszkadzała mi nawet beznadziejna grywalność. W przypadku Natalii mamy rozwiązanie podobne do Kinect połączone z goglami 3D. Uważam, że to może być ogromny sukces, a Wy jak myślicie?

 

{youtube}1G8UE7KA1z8{/youtube}

 

Źródło: reghardware.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x