Apple AirPods to zdecydowanie jedne z najpopularniejszych słuchawek bezprzewodowych na rynku. Co prawda ich obecność widoczna jest przede wszystkim w połączeniu ze smartfonami z iOS (co nie musi być oczywiste), ale zainteresowanie niewątpliwie jest obecne na całym rynku. Dlatego każda zmiana zasługuje na uwagę. Czekając na kolejną konferencję Apple, w Sieci pojawiły się zdjęcia AirPods 3, które pokazują, jakie Amerykanie planują zmiany. W takim razie przyjrzyjmy się im. W końcu niewykluczone, że konkurencja też na nie spojrzy.

Apple AirPods 3 niczym AirPodsy Pro, ale nadal douszne

O ile pierwsza i druga generacja AirPodsów w ogóle się nie różniła względem siebie, tak teraz zmiany widać już w wyglądzie. AirPods 3, jeśli wierzyć powyższym materiałom, mają już być zbliżone do AirPodsów Pro. Tym sposobem pojawia się zakrzywienie słuchawki względem pałąka, choć nadal mówimy o dousznej konstrukcji. Zbliżony design sugeruje, że część podzespołów i rozwiązań również zostanie przeniesiona. O ile na aktywną redukcję hałasu raczej nie ma co liczyć, tak nowy system sterowania powinien się pojawić. Oczywiście zmiana wyglądu narzuca też zmianę samego etui do ładowania – kompatybilność wsteczna już nie będzie dostępna.

Zobacz też: Xiaomi Vela – firma rusza ze swoim systemem operacyjnym!

W plotkach pojawiają się jeszcze wzmianki o takim tworze jak AirPods Pro Lite, aczkolwiek prawdopodobnie nie jest to powyższy model. Swoją drogą też nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy Apple zdecyduje się na prezentację AirPods 3. generacji. Najbliższa konferencja, która odbędzie się 10 listopada, ma skupiać się na komputerach z ARM. Dlatego miejsca na słuchawki prawdopodobnie zabraknie. Te mogą zostać zaprezentowane w pierwszej połowie przyszłego roku. W końcu drugą generację poznaliśmy w tym roku, a pierwsza w 2016 roku.

Źródło: Phone Arena, 52audio.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.