OnePlus znany jest z tego, że lubi wchodzić we współpracę z zewnętrznymi podmiotami. Pojawiły się projekty z projektantami mody, producentami z innych gałęzi rynku, a teraz również z CD Projekt RED. Matematyczna firma otrzymała licencję na stworzenie produktów z oznaczeniem Cyberpunk 2077, a więc gry, która niewątpliwie jest jedną z najgłośniejszych w tym roku. Poznaliśmy już OnePlus 8T Cyberpunk 2077. Jednak okazuje się, że Chińczycy szykują jeszcze jeden produkt tej kategorii – będzie nim smartwatch OnePlus Watch. Jego pasek właśnie trafił do Sieci, mimo że sam zegarek jeszcze nie został przedstawiony.

OnePlus Watch w wydaniu Cyberpunk 2077 – premiera gry przesunięta, więc zegarka też?

oneplus watch cyberpunk 2077 zegarek opaska

Pierwsze plotki dotyczące OnePlus Watch pojawiały się w Sieci jeszcze za czasów OnePlus 2. Jednak w tym roku na nowo one ożyły i tym razem notujemy większe prawdopodobieństwo, że ten projekt dojdzie do skutku. Szczególnie teraz, gdy powyżej możecie oglądać paski do tego smartwatcha w wydaniu Cyberpunk 2077. Początkowo mówiło się, że premiera tego zegarka odbędzie się pod koniec października, ale została ona wstrzymana. Niewykluczone, że firma chce poczekać na premierę samej gry. Ze smartfonem nie udało się poczekać, więc już go poznaliśmy. O ile o samym OnePlus Watch w zakresie technicznym ciężko na razie nam się rozpisywać – zapewne będzie to wariacja Oppo Watch z Wear OS – tak zmiany w wersji Cyberpunk 2077 będą sprowadzać się głównie do designu.

Zobacz też: Xiaomi liderem w Polsce – doceniamy dobry stosunek możliwości do ceny.

Tym sposobem oczekujmy premiery zegarka razem ze swoją specjalną odsłoną, na której niewątpliwie może opierać się cała prezentacja firmy. OnePlus Watch Cyberpunk 2077 ma szansę wypromować tę nowość, a przy okazji poznamy bazowy produkt. Dlatego czas uzbroić się w cierpliwość – ostateczny termin premiery zapewne wyklaruje się do grudnia.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.