ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One (M9) pokazany na filmie i porównany z poprzednimi generacjami

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
HTC ONE M9 koncept13

 
W przeddzień prezentacji nowego flagowca od HTC pojawiło się jego porównanie do poprzednich modeli z serii. Wszyscy, którzy oczekiwali drastycznych zmian w wyglądzie będą czuli się zawiedzeni. Przypuszczenia zostały ostatecznie potwierdzone i M9 nie zaskoczy nikogo swoim wzornictwem. Jak widać na poniższym filmie, stylistycznie to właściwie M8 z nieco innym kształtem obiektywu.

Subtelne różnice można zauważyć także w rozmieszczeniu poszczególnych przycisków i ich kształcie. Front urządzenia jest tym, co dobrze już znamy z poprzedniego modelu i absolutnie niczym się on nie wyróżnia. Z tyłu, tak jak się spodziewano, zniknął podwójny aparat, a znane już 4 Ultrapiksele zastąpiono 20 Mpx matrycą.

 
HTC obiecało pokazać coś niezwykłego, ale na razie średnio mu to wychodzi. Wciąż jednak kilkanaście godzin pozostało do właściwej prezentacji nowego One’a. Cały czas wierzymy, że producent wyciągnie jakiegoś asa z rękawa, a nam wszystkim opadną szczęki. Poniżej możecie obejrzeć wspomniany filmik, jak Wasze wrażenia?
 

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fRnE6v4QBy4#t=31[/youtube]

Źródło: AndroidWorld

Sprawdź najnowsze wpisy