bezpieczeństwo iOS

Aktualizacja do iOS 14.2 i iPadOS 14.2 wydana. Poprawia błędy i dodaje ponad 100 nowych emoji

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Nie da się ukryć, że Apple zapewnia fenomenalne wsparcie dla swoich produktów. Beta testy się skończyły, a do użytkowników iPhone’ów i iPadów trafiła aktualizacja do iOS 14.2 i iPadOS 14.2. Uaktualnienia nie wprowadzają przesadnie dużo nowości, ale zawsze coś. Nie pozostaje nam nic innego, jak im się dobrze przyjrzeć.

iOS 14.2 i iPadOS 14.2 wydane – co nowego?

iOS 14.2

Apple zaczęło już udostępniać aktualizacje do iOS 14.2 i iPadOS 14.2. Mogą ja pobrać użytkownicy iPhone’ów od modelu 6s i kompatybilnych iPadów. Nowa wersja oprogramowania skupia się przede wszystkim na eliminacji błędów i niedoróbek z poprzednich wydań. Naprawiono niedociągnięcia m.in. w aplikacjach Aparat, Zdjęcia i Pogoda, a także przeprojektowano menu AirPlay.

Zobacz także: Huawei nova 8 SE oficjalnie. Wygląda jak iPhone 12, ale kosztuje znacznie mniej

Jeśli chodzi o typowe nowości, to wśród nich należy wymienić ponad 100 nowych emoji (m.in. zwierzęta, twarze, jedzenie, przedmioty domowe, instrumenty) oraz 8 nowych tapet w jasnej i ciemnej kolorystyce. Pojawiła się też funkcja Interkom, za pomocą której z iPhone’a, iPada, Apple Watcha czy AirPodsów można przesyłać wiadomości głosowe na znajdujące się w domu lub dowolnym innym miejscu HomePody. Nie da się ukryć, że nie brzmi to przesadnie ciekawie, ale cóż – takie aktualizacje też są potrzebne. Pierwsze opinie osób korzystających z iOS 14.2 i iPadOS 14.2 są naprawdę dobre, więc aktualizacje można spokojnie instalować. A może ktoś z was już to zrobił? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy