ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Star Wars Jedi: Fallen Order już niedługo trafi do Xbox Game Pass Ultimate

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Xbox Game Pass to flagowa usługa Microsoftu, która rozwijana jest w zastraszającym tempie. Co miesiąc trafiają do niej nowe tytuły. Już niedługo abonament ten zyska sporą ilość gier. Wszystko za sprawą włączenia wszystkich gier zawartych w EA Play do Xbox Game Pass Ultimate. Dla fanów Gwiezdnych Wojen mamy dobre wiadomości. Już za kilka dni do oferty Electronic Arts trafi Star Wars Jedi: Fallen Order, czyli jeden z najbardziej udanych tytułów z tego uniwersum ostatnich kilku lat.

Star Wars Jedi: Fallen Order trafi do Xbox Game Pass dzięki połączeniu z EA Play

Jedi Fallen Order Game Pass

Electronic Arts poinformowało wczoraj, że 10 listopada gra trafi do usługi EA Play. Dotychczas była ona dostępna tylko i wyłącznie w EA Play Pro. Data ta wydaje się nieprzypadkowa, bowiem to właśnie wtedy wszystkie tytuły z abonamentu od EA trafią również do Xbox Game Pass Ultimate. Jest to również data oficjalnej premiery konsol nowej generacji od Microsoftu, czyli Xbox Series X oraz S. Zwłaszcza ta druga powinna skorzystać z ciągle powiększającej się oferty XGP. Brak wbudowanego napędu może być zrekompensowany właśnie przez możliwość zagrania w wiele tytułów zawartych w abonamencie. Dużą bolączką jednak będzie mała ilość pamięci na dysku. Można się spodziewać, że w przeciągu najbliższych kilku miesięcy kolejne gry od Electronic Arts trafią do EA Play. Tak działo się uprzednio, więc kupno abonamentu jest idealnym sposobem, aby tanio zagrać w takie tytuły jak na przykład FIFA, NHL czy też Battlefield.

Zobacz też: Xiaomi Mi Notebook 14 e-Learning Edition to tani laptop idealny do nauki zdalnej

Subskrybenci Xbox Game Pass na PC będą musieli poczekać do grudnia. To właśnie wtedy nastąpi oficjalne połączenie EA Play z usługą Microsoftu na tej platformie. Niestety na tę chwilę nie wiadomo kiedy to nastąpi i data dołączenia Star Wars Jedi: Fallen Order do pecetowej wersji Xbox Game Pass jest nieznana. Niemniej jednak trzeba przyznać, że współpraca Microsoftu z Electronic Arts pokazuje, jak poważnie firma z Redmond traktuje swój abonament. Trzeba również pamiętać, że do usługi w najbliższym czasie trafią również między innymi gry Bethesdy.

Źródło: Electronic Arts

Sprawdź najnowsze wpisy