ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xperia M4 Aqua na zdjęciach przed MWC

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
Sony-Xperia-M4-Aqua2

Już w niedziele odbędą się pierwsze konferencje na targach Mobile World Congress 2015 a otrzymujmy informacje o kolejnych urządzeniach. Tym razem na zdjęciach pojawił się nowy smartfon Sony Xperia M4 Aqua.

Nie znamy specyfikacji smartfonu, lecz już jakiś czas temu  do sieci trafił zrzut ekranu z testu GFXBench urządzenia o nazwie kodowej E2303. Nowa Xperia może być członkiem rodziny E23XX (E2303, 2333, 2353). Możliwe, że smartfon zostanie wyposażony w 5,2 calowy ekran o rozdzielczości HD, ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 o taktowaniu 1,5 GHZ, 2 GB pamięci operacyjnej, aparaty 12 oraz 5 MPx oraz Android 5.0 Lollipop. Mówi się także o czterordzeniowym Snapdragonie 610 i 16 GB pamięci na dane użytkownika.

Co ciekawe redaktorzy serwisu Xperia Blog są pewni, że zdjęcia przedstawiają nowego przedstawiciela linii Aqua. A na zdjęciu widać wyraźnie brak zaślepki dla złącza microUSB. Czy to oznacza, że w końcu nie będziemy musieli pamiętać o kilku zaślepkach przed potencjalnym zanurzeniem?

Xperia M4 Aqua będzie kolejnym obok Z4 Tablet urządzeniem zaprezentowanym przez Sony na targach. Już wiemy, że nie ujrzymy jeszcze Xperii Z4. Miejmy nadzieje ze japoński producent pokaże jeszcze inne ciekawe urządzenia.

Źródło: Xperia Blog

Sprawdź najnowsze wpisy