esi250-1

Na odbywających w Las Vegas targach CES 2012 oprócz kolejnych modeli tabletów i smartfonów, można również trafić na nieco bardziej oryginalne urządzenia. Jednym z nich jest z pewnością prezentowany ESI 250 Smartphone. Ten przeznaczony dla średniej wielkości firm telefon VoIP posiada 7 calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800×395 pikseli. Po prawej stronie zauważyć można natomiast fizyczne przyciski odpowiedzialne za powrót, wywołanie strony głównej oraz menu.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Najciekawszy jest jednak fakt, iż przedstawione urządzenie oparte jest na systemie Android (wyglądem przypominający wersję 2.2), co powoduje, że znane nam ze smartfonów funkcje systemowe są tutaj również dostępne. Poza standardowym rejestrem połączeń i książką telefoniczną, znajdziemy także aplikacje zaprojektowane przez producenta. Wszystkie one, jak i również pozostałe znane z Androida programy (Evernote, Stickynotes, itd.) dostępne są z poziomu ESI Marketplace.

esi250-2

Na pulpitach umieszczać można także widgety, które podobnie jak przytoczone wcześniej aplikacje dzielą się na te znane z systemu Google i stworzone przez ESI.

Więcej dowiecie się z zamieszczonego niżej filmiku.

{youtube}7LhaBrIKJgg{/youtube}

Zgodnie z umieszczoną w notce prasowej informacją ESI 250 trafi do sprzedaży w maju 2012 roku.

źródło: androidcentral.com

Mariusz Maciejewski