T-Mobile rozdaje GB w ramach akcji Happy Fridays, czyli operator wraca trochę do korzeni. Ostatnio dość rzadko udostępniał swoim klientom darmowe GB w ramach cotygodniowej akcji. Tym razem od piątku 6 listopada do niedzieli 8 listopada (do końca dnia) będzie można skorzystać z promocji, choć nie da ona specjalnie dużo swobody. Oczywiście sporo zależy od tego, jak wykorzystujemy dane komórkowe, bo może się okazać, że komuś to wystarczy na miesiąc.

T-Mobile rozdaje GB w ramach Happy Fridays

T-Mobile GB Happy Fridays
Fot. T-Mobile

Ile tym razem GB zdecydowało się dać swoim klientom T-Mobile? Mówimy o 3 GB, więc nie jest to przesadnie duża liczba, choć oczywiście lepsze to, niż nic. Podobną paczkę danych użytkownicy operatora mogli odebrać ostatnio pod koniec października, a w jego połowie o wiele więcej, bo wtedy dano im aż 15 GB. Dobrze, że T-Mobile rozdaje GB i robi to mimo wszystko w miarę regularnie. Oferta dostępna będzie w aplikacji Mój T-Mobile, gdzie po aktywacji, paczka ma zostać przyzna w ciągu 72 godzin.

Kto może skorzystać z oferty Happy Fridays na darmowe GB? Mowa o użytkownikach korzystających z oferty MIX oraz na kartę. Przez jaki okres czasu można korzystać z darmowych GB? Jeżeli korzystamy z faktury, to korzystać można do czasu wystawienia kolejnej. Jeżeli mamy ofertę na kartę lub MIX, to mamy tydzień na skorzystanie z darmowych GB. T-Mobile informując o nowym pakiecie w ramach Happy Fridays podało, że liczba 3 jest idealna, a przynajmniej na zbliżający się wielkimi krokami weekend.

Zobacz też: Xiaomi Mi Box 4S Pro – nadciąga jakość 8K.

Profesor Jerzy Bralczyk lubi mawiać, że liczba „3” to liczba magiczna. Dlaczego? Bo wszystko co potrójne, jest doskonałe. I właśnie doskonałym pomysłem na rozpoczęcie zbliżającego się weekendu może być aktywacja trzech darmowych gigabajtów, które na ten tydzień przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych w ramach akcji „Happy Fridays”.

Źródło: T-Mobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.