Allegro szykuje się na czas przedświątecznych wyprzedaży i zbiera oferty do Black Week i Cyber Monday. Administratorzy największej polskiej platformy sprzedażowej zachęcają sprzedawców, by zgłaszali swoje oferty do akcji promocyjnej. Będzie to można zrobić już 16 listopada.

Allegro zbiera oferty do Black Week i Cyber Monday – szczegóły

Allegro chce połączyć Black Week i Cyber Monday, więc szykuje 8 dni promocji. Produkty w obniżonych cenach będzie można kupić od 23 do 30 listopada. Już od 16 listopada od godziny 15:00 sprzedawcy będą mogli natomiast zgłaszać swoje oferty do akcji promocyjnej.

Sprzedawcy mogą zgłaszać produkty do Black Week i Cyber Monday w dwóch kategoriach:

  • Oferty z ceną obniżoną o minimum 5% od średniej ceny sprzedaży z ostatnich 30 dni (licząc od daty przesłania zgłoszenia).
  • Oferty zgodne ze specjalną listą towarów, którą opublikuje Allegro. Lista będzie zawierała maksymalne ceny poszczególnych produktów.

Allegro nie pobierze od sprzedawców opłaty codziennej za oznaczenie w Strefie Okazji w przypadku ofert zakwalifikowanych do akcji. Dodatkowo sprzedawcy mogą liczyć m.in. na zwrot prowizji od sprzedaży, specjalne oznaczenie Black Week obok oferty, możliwość nałożenia na kupujących limitu kupowanych przedmiotów w ramach jednej oferty, a także na dotarcie do kupujących w mailach informujących o akcji.

Czytaj także: Elastyczne promowanie ogłoszeń zadebiutuje na Allegro – jak to będzie działać?

Poza pewnymi wyjątkami, od ofert zakwalifikowanych do akcji Allegro pobierze prowizje Strefy Okazji. Żeby zgłosić swoje oferty do akcji promocyjnej, należy wejść w zakładkę Moje Oferty, wybrać spośród nich te, które miałyby stać się częścią akcji i wybrać jedną z kampanii. Szczegółowe instrukcje można znaleźć w specjalnej instrukcji dla sprzedawców.

źródło: Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.