Tablet od Lenovo – tym razem z Intel Medfield

Newsy

google_currents_feature

Na trwających w Las Vegas targach CES 2012 kolejny swój produkt zaprezentował Lenovo. Niezwykle aktywny w ostatnim czasie chiński producent tym razem pochwalił się tabletem z jednostką Intel MedfieldLenovo IdeaPad K2110. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wcześniejszych prezentacji, tym razem mamy do czynienia jedynie z prototypem powstałym w celu zaprezentowania na targach CES pierwszego tabletu z Intel Medfield. Nie jest jednak wykluczone, iż wspomniane urządzenie trafi w niedługim czasie do masowej produkcji. A stamtąd już przecież nie tak daleko do sklepowych półek.
 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

google_currents_feature

Poza wspomnianą wcześniej jednostką centralną w posiadającym 10,1 calowy ekran i grubym na 8,9 mm IdeaPad K2110 znajdziemy standardowe dla współczesnych tabletów wyposażenie: aparat, kamerkę do wideo rozmów, wyjście słuchawkowe, moduł 3G (slot karty SIM), wyjście micro-HDMI, slot karty microSD, port microUSB oraz NFC. Całość pracuje pod nadzorem najnowszego systemu od Google – Android 4.0 Ice Cream Sandwich.
 

google_currents_feature

google_currents_feature

google_currents_feature

A jak Wam się podoba wizja współpracy Lenovo (i nie tylko) z Intelem?

źródło: theverge.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x