Samsung ma w ofercie wiele smartfonów. Nie tak dawno temu odbyła się premiera pierwszego przedstawiciela jego nowej serii Galaxy F, a konkretniej Galaxy F41 z baterią 6000 mAh. Wygląda jednak na to, że już wkrótce w mieście pojawi się nowy szeryf. Galaxy F12 ma mieć bowiem akumulator o pojemności 7000 mAh. Zapowiada się bardzo interesujący sprzęt.

Samsung Galaxy F12 z baterią 7000 mAh – co wiemy o tym smartfonie?

Galaxy F12 bateria 7000 mah

Dziś do Sieci trafiły pierwsze zdjęcia obudowy Galaxy F12. Na ich podstawie możemy wywnioskować, że smartfon będzie miał poczwórny moduł aparatu, wyjście słuchawkowe typu jack 3,5 mm i port USB-C. Na wewnętrznej części obudowy wypisano numer M127F/F127G, co sugeruje, że urządzenie może zadebiutować zarówno jako Galaxy F12, jak i Galaxy M12. Przechodząc dalej, smartfon ma mieć 6,7-calowy ekran Infinity-O i akumulator o pojemności 7000 mAh – tak samo jak Galaxy M51. Tak duża bateria z pewnością przełoży się na bardzo przyzwoity czas działania na jednym ładowaniu.

Zobacz także: Oto data premiery serii Galaxy S21. Smartfony zadebiutują dużo wcześniej, niż zwykle

Niestety pełna specyfikacja techniczna Galaxy F12 nie jest jeszcze znana. Niemniej jednak możemy się spodziewać, że będziemy mieli do czynienia z urządzeniem na pograniczu niskiej i średniej półki wydajnościowej. Jeśli chodzi o cenę i datę premiery, to o tych aspektach również nic nie wiemy, choć z całą pewnością nie będzie drogo. Seria Galaxy F jest przecież przeznaczona dla mniej zamożnych odbiorców. Czekacie na prezentację tego modelu? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.