Samsung to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio wiele różnych produktów. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście smartfony, a tak się składa, że dzisiaj poznaliśmy datę premiery wyczekiwanej rodziny Galaxy S21. Jakby tego było mało, dowiedzieliśmy się, że wchodzące w jej skład smartfony mogą zadebiutować bez słuchawek AKG w zestawie. Ale spokojnie – to bardzo dobra wiadomość.

Rodzina Galaxy S21 bez słuchawek AKG w zestawie, ale nie ma sensu wyciągać wideł

Galaxy S21 buds beyond

Rodzina Galaxy S21 zbliża się wielkimi krokami. Według najnowszych doniesień w zestawie z tymi smartfonami nie znajdziemy wysokiej klasy słuchawek AKG, które Samsung dołączał do urządzeń z serii Galaxy S każdego roku od momentu zakupu firmy AKG. To pokrywałoby się ze wcześniejszymi plotkami. Dobra wiadomość jest taka, że według najnowszego raportu z Korei Południowej firma ma je zastąpić bezprzewodowym modelem Galaxy Buds Beyond. Dla niewtajemniczonych, to prawdopodobna nazwa następcy Galaxy Buds+.

Zobacz także: Xiaomi, Oppo i Vivo z Exynosem – Samsung zacznie produkować procesory dla Chińczyków

Nie da się ukryć, że to kapitalna wiadomość. Oczywiście na tym etapie nie można jej brać za pewnik, bo dopóki w temacie nie wypowie się sam Samsung, to wszystkie informacje pozostają jedynie niepotwierdzonymi plotkami, które mogą, choć wcale nie muszą się sprawdzić. Niemniej jednak jeśli firma rzeczywiście zdecyduje się na taki ruch, to z pewnością zyska przychylność wielu osób, oczywiście o ile ceny flagowców z serii Galaxy S21 nie zostaną odpowiednio podniesione, by zrekompensować koszt gratisowych słuchawek bezprzewodowych. A Galaxy Buds Beyond z pewnością nie kupimy za mniej niż 500 zł.

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.