specyfikacja samsung galaxy s21 wyglad design

Oto data premiery serii Galaxy S21. Smartfony zadebiutują dużo wcześniej, niż zwykle

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung to bardzo popularny producent, który słynie przede wszystkim ze smartfonów. Największe emocje z oferty producenta wzbudzają oczywiście flagowce, więc zapewne wiele osób ucieszy fakt, że właśnie poznaliśmy datę premiery nadchodzącej rodziny Galaxy S21. Urządzenia zadebiutują znacznie wcześniej, niż ich poprzednicy.

Data premiery Galaxy S21 – kiedy poznamy nowe flagowce Samsunga?

Mogłoby się wydawać, że do premiery rodziny Galaxy S21, w której skład wejdzie Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra, jeszcze sporo czasu. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że wyczekiwane flagowce zostaną zaprezentowane już 14 stycznia 2021 roku. Tego samego dnia ruszą zamówienia przedpremierowe, a regularna sprzedaż rozpocznie się dwa tygodnie później, czyli 29 stycznia. Daty zdradził niezastąpiony Jon Prosser, czyli człowiek doskonale znany ze swoich „wtyków w branży”. Mężczyzna przewidział m.in. moment premiery serii iPhone 12.

Zobacz także: Ponad 10 świetnych nowości trafiło dziś na HBO GO. Zobacz, jakie filmy i seriale dodano

Jeśli doniesienie Jona się potwierdzi, a nic nie wskazuje na to, by miało być inaczej, to będziemy mieli do czynienia z najwcześniejszą premierą smartfonów z serii Galaxy S w całej jej historii. Swoje „trzy grosze” do twitterowego wątku dodał Ross Young. Mężczyzna wspomniał, że flagowce zadebiutują w następujących kolorach:

  • Samsung Galaxy S21 – szary, różowy, fioletowy i biały
  • Samsung Galaxy S21+ – czarny i srebrny
  • Samsung Galaxy S21 Ultra – czarny, srebrny i fioletowy

Urządzenia mają być produkowane w czterech krajach: Brazylii, Indonezji, Korei i Wietnamie. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: GSMArena

Motyw