HTC-One-M9-leaked-video-2-640x357

Zostało zaledwie kilka dni do premiery nowego flagowca tajwańskiego producenta a @upleaks zrobił nam wielką niespodziankę i udostępnił reklamy nowego HTC One M9! To już pewne, tak będzie nazywał się najnowszy smartfon HTC.

https://www.youtube.com/watch?v=6amPw-4gKb4

Pewny także jest wygląd urządzenia. Obudowa będzie składać się z dwóch, różnych kolorystycznie części. Tył smartfona to prawdopodobnie szczotkowane aluminium. Jak można zauważyć wygląd nie zmienił znacząco w porównaniu do One M8.  Tak jak przewidywano główny aparat posiada rozdzielczość 20 MPx, a przedni będzie korzystał z technologii Ultrapixeli. Głośniki zostaną wyposażone w technologie BoomSound. z obsługą Dolby Audio Surround.

Sercem  flagowca będzie zapewne najnowszy Snapdragon 810, świadczy o tym teaser udostępniony przez Qualcomma. Dalszej części specyfikacji nie ujawniono. Wiemy jednak, że nowa wersja HTC Blinkfeed będzie w stanie pokazywać najbliższe restauracje, system będzie obsługiwał motywy, oraz posiadał zaawansowany edytor zdjęć. Nowy widget HTC Home ma pokazywać aplikacje, bazując na aktualnej lokalizacji. Kolejną nowością jest możliwość włączenia streamu muzyki i filmów za pomocą gestu – przesunięcia w górę trzech palców.

Wszystkie trzy udostępnione filmy zostały już usunięte z Youtube, jednak w sieci dostępne są kopie.

Tak dużego przecieku nie było od dawna. Na kilka dni przed premierą poznajemy potwierdzony wygląd, niektóre parametry oraz autorskie funkcje systemu!

Źródło: @upleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski