HTC One (M7) otrzymuje aktualizację do Lollipopa na terenie całej Europy!

Newsy

HTC-1-M8-back-logo

 
W obecnym czasie głośno jest o kolejnym flagowcu od HTC, który ma zostać zaprezentowany już w ciągu najbliższych dni. Masa doniesień i przecieków na jego temat przyćmiewa inne ważne wiadomości. Jedną z nich jest z pewnością aktualizacja znanego i wciąż popularnego urządzenia od tajwańskiego producenta, a mowa oczywiście o modelu One (M7).

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

htc-one m7

 
Posiadacze tych smartfonów w edycji deweloperskiej już od pewnego czasu mogą się cieszyć najnowszym Androidem na ich urządzeniach. Pozostali użytkownicy długo czekali na obiecanego Lollipopa, ale wreszcie nadszedł ten moment. Na terenie Europy pojawiła się aktualizacja modelu One (M7) do wersji systemu 5.0.2. Dwuletni smartfon z niezbyt aktualnymi podzespołami może działać na najnowszym Androidzie, który z pewnością wprowadzi nieco świeżości. Jak u Was, drodzy posiadacze One’a, wygląda kwestia aktualizacji?

 

Źródło: HTC


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x