Motorola to bardzo lubiany producent, który słynie przede wszystkim z przystępnych cenowo smartfonów. Nie tak dawno temu na rynek trafiła Moto G9 (w naszym kraju Moto G9 Play), a dziś poznaliśmy już wygląd Moto G10 / Moto G10 Play. Sprzęt zdecydowanie może się podobać, a tym bardziej że zaszło sporo zmian.

Wygląd Moto G10 w Sieci – jak będzie się prezentował nadchodzący smartfon Motoroli?

Motorola Moto G10 lub Moto G10 Play (w zależności, na jaką nazwę zdecyduje się firma) wygląda dokładnie tak, jak na powyższych renderach dostarczonych przez niezastąpionego Evana Blassa. Biorąc pod uwagę reputację mężczyzny, możemy być w zasadzie pewni, że nadchodzący smartfon Amerykanów rzeczywiście trafi na rynek z takim designem. Na pierwszy rzut oka można dostrzec, że zrezygnowano z obecnego w Moto G9 Play wycięcia na przedni aparat w kształcie kropli wody i zastąpiono go umieszczonym w lewym górnym rogu „oczkiem”. Mówiąc krótko – podążono ścieżką wydeptaną przez Moto G9 Plus.

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola Moto G7, Oppo Reno4, Huawei P40 Pro i więcej kapitalnych okazji!

Jeszcze ciekawiej jest na pleckach. Na „wyspie” z aparatami znalazła się lampa błyskowa, a w logo Motoroli nie wbudowano czytnika linii papilarnych. To z kolei oznacza, że firma zdecydowała się przenieść go pod ekran lub zatopić w przycisku bocznym. Według informacji podanych przez Evana Blassa smartfon ma mieć wymiary 165,3 x 75,4 x 9,5 mm i ekran (najprawdopodobniej LCD) o przekątnej 6,5 cala. Ponadto w jego wnętrzu powinna się znaleźć bateria o pojemności 4850 mAh. Na tym etapie takie aspekty jak cena i data premiery Motoroli Moto G10 / Moto G10 Play pozostają nieznane.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.