YouTube Kids – Google z myślą o najmłodszych

Aplikacje

youtube kids

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Internet jest tak otwartym ekosystemem, że wszyscy mogą tak naprawdę dotrzeć do wszystkiego – czy tego chcą czy nie. W takim razie Google postanowiło, że ułatwi życie rodzicom i stworzy odmianę YouTube’a specjalnie przygotowaną dla ich dzieci. W takim razie poznajcie YouTube Kids.

 

Czym charakteryzuje się ta aplikacja? Przede wszystkim możemy oglądać tylko filmy, nie ma możliwości ich publikacji. To nie jedyne ograniczenie – także hasła wyszukiwane typu „seks” będą zwracały odpowiedź: „Spróbuj poszukać czegoś innego”. Dodatkowo mamy do czynienia z prostszym designem. Dla rodziców został przygotowany specjalny timer pozwalający monitorować jak długo dzieci korzystają z aplikacji. Sama baza filmów została podzielona na 4 kategorie: Show, Muzyka, Nauka oraz Odkrywanie. Jednak Google musi na tym zarabiać toteż pojawią się reklamy, ale te również będą kierowane głównie dla dzieci.

 

YouTube Kids do pobrania: Klik! – aplikacja póki co nie jest dostępna w Polsce.

 

 

Wyselekcjonowane treści, pełna kontrola, pobraliście już YouTube Kids dla swoich dzieci na swoje mobilne urządzenia?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x