Microsoft Teams to bardzo popularna aplikacja do wideorozmów, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem dzięki trwającej w najlepsze pandemii koronawirusa. Obecne czasy zmusiły wiele osób do przejścia na zdalną naukę lub pracę, więc popyt na tego typu programy zauważalnie wzrósł. Dziś dowiedzieliśmy się, że Microsoft Teams już wkrótce pomieści do 1000 uczestników w jednej wideokonferencji. To będzie spory wzrost.

Microsoft Teams i nawet 1000 uczestników w jednej wideokonferencji

Microsoft Teams 1000 uczestników

Microsoft Teams stale się rozwija, czemu zresztą trudno się dziwić – ostatnie wzrosty z pewnością motywują giganta z Redmont do ulepszania swojego produktu. Na chwilę obecną program pozwala tworzyć wideokonferencje o liczbie uczestników nieprzekraczającej 300, jednak portal TechRadar podaje, że już wkrótce do jednej rozmowy będzie mogło dołączyć nawet 1000 osób. Stosowna aktualizacja ma zostać udostępniona jeszcze w listopadzie, choć dokładnej daty nie poznaliśmy.

Zobacz także: Organizacja nowych pracowników, czyli aplikacje do rekrutacji

O ile do 300 osób w jednej wideorozmowie będzie wystarczającym limitem dla większości organizacji, tak z pewnością znajdą się też takie, dla których to zbyt mało. Zmierzająca do programu nowość to ukłon w ich stronę. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że w styczniu 2021 roku w Microsoft Teams limit osób oglądających prezentację zostanie zwiększony do 20000 widzów. Co więcej, użytkownicy będą mogli hostować do 50 konferencji jednocześnie. Korzystacie z tej aplikacji? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.