Android Wear także dla iOS. IPhone w końcu z ciekawym smartwatchem

Newsy

iphone 6 moto 360 android wear ios

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Rynek smartwatchy w zeszłym roku przeżył swój mały „boom”. Obecnie trend na tworzenie inteligentnych urządzeń „noszonych” nieco ucichł, ale to nie przeszkadza nieoficjalnym deweloperom robić to, czego nie pozwalają producenci. Tak oto „Robocik” zbratał się z „Jabłuszkiem” mimo że ich rodzice tego nie chcieli.

 

Deweloper kryjący się pod pseudonimem MohammadAG przedstawił interesujący film, na którym pokazuje, że przy wykorzystaniu Xposed udało mu się połączyć zegarek Moto 360 z iPhonem 6:

 

 

Co prawda jest to bardzo krótkie wideo, ale pokazuje, że niezależni programiści są w stanie zrobić to, na co producenci nie zezwalają. Tak oto, co ważne, bez dodatkowych modyfikacji użytkownicy iPhone’ów mogą powoli zacząć interesować się smartwatchami z Android Wear (lub na odwrót). Autor zapewnia, że nie jest wymagany Jailbreak czy też inne modyfikacje. Wszystko opiera się na wykorzystaniu ANSC (Apple’s Notification Service Center) API, tak jak w przypadku współpracy iOS z Pebble. A co z iWatch? No cóż, popremierowe opinie nie były zbyt przychylne toteż trzeba było szukać alternatyw.

 

Mimo wszystko, niestety, autor jeszcze nie udostępnił swojego rozwiązania toteż nie warto biec do sklepu po smartwatcha z Android Wear lub po iPhone’a. Jednak czy takie połączenie trafia do Waszego gustu?

 

 

źródło: Android Beat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x