ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Kolejna zapowiedź Samsunga Galaxy S6 (Edge) – tym razem od T-Mobile

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s6 edge t mobile

Samsung razem ze swoim flagowym modelem sprawił, że coroczna premiera następcy przyciąga wokół siebie wiele uwagi. Wykorzystuje to nie tylko sam producent, ale wiele sklepów i operatorów, którzy będą mieli w swojej ofercie kolejne z serii Galaxy S. Tym razem zrobił to T-Mobile na swojej stronie internetowej.

Galaxy S6 jak i inne flagowe modele być może nie są jednymi z najczęściej wybieranych smartfonów wśród oferty polskich operatorów, ale na świecie jest zupełnie inaczej. To sprawia, że każda zapowiedź dostępności tak wysoko postawionego urządzenia przybliża klienta do siebie. W przypadku powyższej zapowiedzi T-Mobile mamy dodatkowo do czynienia z wersją Edge i możemy bliżej przyjrzeć się temu, co tak naprawdę już kilka razy widzieliśmy wcześniej, ale dopiero teraz niejako zostało to potwierdzone. Samsung zdecydowanie zmieni design w stosunku do zeszłorocznego „plastra”. Niestety, powyższa zapowiedź nie pozwala nam stwierdzić czy ta odmiana „S6’ki” będzie miała wyświetlacz zagięty na jedną krawędź czy też więcej – w plotkach pojawiały się domniemania o trzech bokach, na których pojawi się ekran.

Być może Was zainteresuje polska oferta T-Mobile z Galaxy S6 w roli głównej? Premiera flagowego smartfonu Samsunga już za 6 dni, oczywiście na targach Mobile World Congress w Barcelonie.

źródło: Androidbeat

Sprawdź najnowsze wpisy