Limitowane wersje smartfonów czasami przechodzą bez większego echa, a czasami stanowią główny punkt promocji konkretnych urządzeń. Jedną z firm, która lubiła często tworzyć wyjątkowe wersje swoich modeli, był OnePlus. Jednak matematyczny producent zrezygnował z tej strategii. Niemniej na pewno Samsung nie zamierza rezygnować, bo oto Galaxy Z Fold2 doczekał się kolejnej, limitowanej odmiany. Tym razem we współpracy z Aston Martinem, czyli firmą, której fanom motoryzacji nie trzeba przedstawiać.

Aston Martin i Samsung Galaxy Z Fold2 – limitowana edycja, czyli specjalny zestaw dla najbogatszych

Co prawda Samsung i Aston Martin jeszcze oficjalnie nie przedstawili efektów współpracy, ale od czego jest niezastąpiony Ice Universe? Jak możecie zobaczyć powyżej, lada moment powinniśmy poznać specjalną wersję Galaxy Z Fold2. Tak, jak w przypadku zaprezentowanej razem ze smartfonem wersji Thom Browne, tak teraz nie oczekujemy podkręconych podzespołów, a specjalnych dodatków. Koszula, czapka, zegarek (Galaxy Watch3) i skórzane etui mają wyróżniać ten zestaw. W porównaniu do odsłony z Thom Browne nie zapowiada się, aby w pudełku pojawiła się specjalna wersja słuchawek Galaxy Buds Live. Cena? Niestety jeszcze pozostaje tajemnicą.

Zobacz też: Jeszcze w tym roku mamy poznać pierwsze smartfony z HarmonyOS 2.0.

Jeśli już chcieliście wybierać się do sklepów, to niestety muszę Was zawieść, bo Samsung i Aston Martin chcą pokazać swój zestaw z Galaxy Z Fold2 wyłącznie w Chinach. Jest to o tyle ciekawe, że lada moment koreańska firma w Państwie Środka ma zaprezentować model W21, który będzie kolejną, ekskluzywną dla kraju wariacją składanego smartfona. Jednak podobno od przybytku głowa nie boli.

Źródło: Twitter (Ice Universe)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.