Promocja na Oppo Watch, którą właśnie ogłosił producent, może sprawić, że po smartwatch sięgnie sporo klientów. Mówimy tutaj aż o 200 złotych, które można zaoszczędzić przy wybranym modelu. Jednak Oppo zdecydowało się na obniżenie cen większej ilości produktów ze swojego portfolio. Co kupimy taniej i do kiedy obowiązuje oferta?

Promocja na Oppo Watch

Oppo Watch
Oppo Watch

Zdaje się, że listopad to miesiąc dobrych ofert dla fanów marki Oppo. Firma zdecydowała się bowiem na całkiem sensowne przeceny, co najwyraźniej widać w modelu Oppo A91, gdzie za smartfona zapłaci się o całe 400 złotych mniej. Warto także zwrócić uwagę na cenę Oppo Watch, czyli pierwszego smartwatcha w portfolio producenta. Większa wersja będzie do kupienia o 200 złotych taniej, a mniejsza o równe 100 złotych. W tej cenie sprzęt może być naprawdę interesującym zakupem. Poniżej znajdziecie listę urządzeń, które zdecydowało się przecenić Oppo.

Promocje od 30 października do 12 listopada

  • Oppo Reno3 – cena 1199 złotych (wcześniej 1399 zł)

Promocje od 2 do 8 listopada

  • Oppo Reno4 – cena 1699 złotych (wcześniej 1899 zł)
  • Oppo Watch (46 mm) – cena 1099 złotych (wcześniej 1299 zł)
  • Oppo Watch (41 mm) – cena 899 złotych (wcześniej 999 zł)

Promocje od 5 do 15 listopada

  • Oppo A91 – cena 899 złotych (wcześniej 1299 zł)

Zobacz też: Far Cry 6 pojawi się znacznie później na rynku.

Widać, że firma ma całkiem sporo do zaoferowania, bo taniej będzie można kupić także smartfona, który dopiero co miał swoją premierę. Mowa o Oppo Reno4. Urządzenie wyposażone zostało w procesor Qualcomm Snapdragon 720G, a do tego dochodzi jeszcze 8 GB RAM oraz 128 GB na dane. Wyświetlacz AMOLED ma przekątną 6,43 cala, a do tego dochodzi też sensowny zestaw aparatów. Mówimy więc o sprzęcie ze średniej półki, którego cena niedługo stanie się o wiele bardziej zachęcająca. Podobnie jak sprzęt z poprzedniej generacji, czyli Oppo Reno3. Dobrze, że producent decyduje się na takie promocje, choć szkoda, że nie robi tego częściej.

Źródło: Oppo informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.