Mobile Vikings to jeden z wirtualnych operatorów w naszym kraju, który ma już całkiem pokaźne grono klientów. W związku z tym operator postanowił wprowadzić do swojej oferty całkiem nowy telefon Choco One Pro. To jednak model zupełnie innych, niż można się było tego spodziewać. Niby ekran ma przekątną, która na wiele nie pozwala, ale za to sprzęt wygląda słodko.

Mobile Vikings i Choco One Pro

Coco One Pro Mobile Vikings
Fot. Coco One Pro Mobile Vikings

Patrząc na zdjęcia Choco One Pro można dojść do wniosku, że ktoś bardzo mocno inspirował się tutaj iPhonem. Zanim jednak posypią się pozwy, a wirtualny operator będzie musiał zamykać biznes, trzeba coś wyjaśnić. Mówimy tutaj o modelu, który został stworzony… z czekolady. Choco One Pro jest specjalnym modelem promocyjnym, marka w ten sposób chce dołączyć do akcji Cukierek albo Psikus, czyli popularnej w Stanach Zjednoczonych zabawy na Halloween. W związku z tym przygotowała dla swoich klientów kilka sztuk tego czekoladowego smartfona. Można go zdobyć na dwa sposoby.

Pierwszym będzie złożenie zamówienia na nowy numer u operatora Mobile Viking lub przeniesienie obecnego. Trzeba to jednak zrobić 31.10, a liczba takich czekoladowych smartfonów jest mocno ograniczona (10). Podczas składania zamówienia trzeba użyć jeszcze kodu SMARTFON.  Drugą metodą, by zdobyć smartfona z czekolady, jest wykorzystanie skumulowanych na koncie GB (60), ale tutaj także jest niewiele sztuk do zdobycia. Warto się więc śpieszyć, a szczegóły znajdziecie na tej stronie. A co odnośnie specyfikacji Choco One Pro? Cóż, prezentuje się ona następująco.

Zobacz też: HarmonyOS 2.0 trafi na smartfony już niebawem.

Smartfon z ekranem o przekątnej 3,54” jest przede wszystkim poręczny. Choco One Pro bazuje na solidnej belgijskiej, trzyrdzeniowej konstrukcji (z użyciem technologii Milk, Cocoa oraz Sugar). Dysponuje zasilaczem o pojemności około 233 kcal, co jak podaje producent powinno wystarczyć na 100 minut w przypadku nieobciążającego użytkowania lub do 15 minut, jeśli pobór energii jest podniesiony (np. wbiega się po schodach). Producent Choco One Pro nie tylko wychodzi naprzeciw trendom, nie dołączając do zestawu ładowarki (ładowanie produktu odbywa się ręcznie do ust), ale wręcz je wyprzedza. W opisywanym modelu nie ma też aparatu – podczasu użytkowania telefonu każdy korzysta z własnego wbudowanego aparatu (tzw. gębowego).

Źródło: Mobile Vikings informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.