Paczkomaty stały się ulubioną formą odbioru przesyłek dla wielu Polaków. Brak konieczności umawiania się z kurierem, który z przyczyn od siebie niezależnych może nie dotrzeć o wyznaczonym czasie to olbrzymie udogodnienie. Natomiast teraz w trakcie pandemii brak konieczności rozmowy z kurierem, który odwiedza codziennie wielu ludzi, może dać pewne poczucie komfortu psychicznego. Zwłaszcza że dzięki aplikacji InPost na smartfony możliwe jest zdalne otworzenie paczkomatu bez zbliżania się do ich panelu.

InPost przedłuża Szybkie Nadania

InPost przedłuża Szybkie Nadania

Kolejną istotną zaletą są koszty przesyłki, które dzięki promocji Szybkie Nadania stają się niemal symboliczne. Za paczki w gabarycie A płacimy bowiem jedynie 9,99 PLN. Czym jest ów gabaryt A? Otóż to paczki o wymiarach do 8 × 38 × 64 cm i wadze do 5 kg. Początkowo promocja miała potrwać jedynie do 31 października, czyli do soboty. Jednak w związku z pandemią i nadchodzącym okresem przedświątecznym InPost postanowił ją przedłużyć do 15 listopada. Firma wydała w tej sprawie następujący komunikat:

Musisz szybko wysłać coś ukochanej mamie? A może nie jesteś zadowolony z zakupu i chcesz zwrócić rzecz wygodne do sklepu? To czas, żeby wypróbować Szybkie Nadania! Ze specjalnym kodem lekkapaczka możesz wysłać paczkę paczkomatową od 9,99 zł, a kurierską już od 12,49 zł!

Z promocji może skorzystać każdy, kto ma do nadania paczkę o wadze do 5 kg, wybierze najmniejszy rozmiar przesyłki, a w miejscu na kod rabatowy wpisze hasło lekkapaczka. Przypominamy, że promocja dotyczy tylko małych przesyłek o gabarycie A (8 × 38 × 64 cm) i wadze do 5 kg.

Zobacz też: Aplikacja STOP COVID – ProteGO Safe nic nie daje? Liczby są dla niej bezlitosne

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, w jaki sposób można skorzystać z tej promocji:

No dobrze, ale jak skorzystać z promocji? To bardzo proste. Przede wszystkim musimy się upewnić, czy nasza paczka spełnia wymagania względem wymiarów i wagi. Następnie należy wejść na stronę Szybkie Nadania i wybrać rozmiar Mała Paczka podczas uzupełniania formularza. Następnie należy zaznaczyć opcję Mam kod rabatowy i wpisać następujące hasło: lekkapaczka. 

Źródło: InPost

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.