Ifixit poszerza działalność o stronę dedykowaną Androidowi

Newsy

goldifixit

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Do pewnego momentu ifixit pojawiał się w mediach na całym świecie przy okazji premier nowych iPhone’ów. Specjaliści z tej strony rozbierali je na czynniki pierwsze przygladając się od strony czysto technicznej. Dzięki ich działaniom widzieliśmy różnice w sposobie montowania elementów oraz postępu technologicznego w doborze najbardziej wydajnych podzespołów.

 

Ifixit właśnie uruchomił dedykowaną Androidowi sekcję. Wśród 252 dokumentów technicznych będziecie mogli znaleźć poradniki rozbierania oraz wymiany części wraz z informacją jakich narzędzi będziecie potrzebować do skutecznego demontażu pewnych elementów. Całość tyczy się nie tylko smartfonów – w poradnikach mowa także o tabletach i inteligentnych zegarkach.

 

Strona jest obecnie w kontakcie z 40 studentami uczelni wyższych w Stanach Zjednoczonych, którzy mają pomóc w opracowaniu materiałów na stronę. Zespół strony zapewnia, że przewodników w najbliższym przybędzie, a wraz z nimi części zamiennych, którzy użytkownicy będą mogli zamówić przez sklep ifixit.

Źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x