HBO GO ciągle utrzymuje się na pozycji jednego z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. Aby nie dać się konkurencji, platforma nieustannie aktualizuje zawartość swojej biblioteki, czego dzisiejszy dzień jest doskonałym dowodem. Na HBO GO pojawiły się bowiem ciekawe nowości, choć trzeba uczciwie przyznać, że nie ma ich dużo. Niemniej jednak lepsze to, niż nic.

Zodiak już na HBO GO – czwartek, październik 2020

hbo go zodiak

Użytkownicy HBO GO nie mogą narzekać na brak regularnie dodawanych filmów i seriali, co bardzo dobrze świadczy o tym serwisie. Nie ma sensu przedłużać, bo wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc przechodząc do sedna niniejszego tekstu, pełna lista dzisiejszych nowości prezentuje się następująco:

  1. Ojai w ogniu: Nasza opowieść / Burning Ojai: Our Fire Story (2020) [+ audio, + napisy] – gatunek: dokumentalny, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  2. Zodiak / Zodiac (2007) [+ audio, + napisy] – gatunek: kryminał, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 7,7/10

Zobacz także: Środowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Sprawdź, co dziś dodano na platformę!

Zdecydowanie najciekawszą nowością z tej dwójki jest film pod tytułem „Zodiak”. To wciągająca opowieść o jednym z najbardziej tajemniczych seryjnych morderców w historii. W rolach głównych Jake Gyllenhaal, Mark Ruffalo i Robert Downey Jr. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że zaktualizowano też tłumaczenia w jednym z odcinków programu „Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem”. To by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiejsze zmiany w ofercie HBO GO.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.