lollipop

Dopiero niedawno producenci zaczęli wydawać aktualizacje do najnowszej wersji Androida 5.0 Lollipop a już pojawiają się doniesienia o premierze kolejnej wersji systemu od Google. Niedawno na stronie producenta urządzeń z serii Android One pojawiła się informacja, że będą one działać pod kontrolą systemu Android 5.1. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby Google zapowiedziało premierę nowego systemu.

Minęło kilka dni, lecz firma z Mountain View nie komentuje sprawy. Być może rąbka tajemnicy uchylił Mo Versi – wiceprezydent ds.zarządzania produktami HTC. Na pytanie użytkownika o naprawę problemów w HTC M7 Google Play Edition odpowiedział, że naprawa błędów będzie związana z następnym wydaniem MR od Google, które pojawi się w marcu.

Nexus5-Android5.2

Czy to będzie Android 5.1? Niestety nikt tego nie wie, ale wszystko na to wskazuje. Swoją drogą w Geekbench został dostrzeżony Nexus 5 z Androidem 5.2. Czy Google pracuje już nad nową wersją swojego systemu? A może to tylko fake udostępniony, aby jeszcze zrobić jeszcze większe zamieszanie?

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski