Konferencja Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies odbędzie się już na początku listopada. Podobnie jak wiele tego typu wydarzeń, to także odbędzie się w formie transmisji online. Oznacza to, że nie trzeba ruszać się z domu, by wziąć udział w wydarzeniu, które zapowiada się na wyjątkowo ciekawe. Jak się na nie zarejestrować?

Konferencja Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies

Expert Summit 2020

To już kolejna edycja tego wydarzenia, ale tym razem odbędzie się ono w innej formie, niż dotychczas. Wszystkie wystąpienia będzie można oglądać, siedząc wygodnie na kanapie. Ma to oczywiście związek z obowiązującym obostrzeniami, ale to także dobra wiadomość. Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 2500 uczestników, a ta liczba stale rośnie. Konferencja Expert Summit 2020 odbędzie się już 5 listopada, ale zapisywać na wydarzenie można się już teraz na stronie expertsummit.pl

Expert Summit 2020 – All about Microsoft technologies to VIII. edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. W tym roku konferencja odbywa się w formie transmisji online. Skierowana jest do wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej oraz studentów kierunków technicznych, którzy chcą odnaleźć się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza architektów, programistów, designerów, devopsów, projekt managerów, projektantów baz danych specjalistów od zabezpieczeń, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Konferencja zapewnia najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez pracowników Microsoft, Microsoft MVP oraz kluczowe postacie z polskiej branży IT. Podczas konferencji na swoim wirtualnych stoiskach zaprezentują się jedynie uznane i innowacyjne firmy informatyczne, których obecność zwiększa rangę wydarzenia. Rejestracja i udział w konferencji są w pełni bezpłatne.

Zobacz też: PlayStation 4 radzi sobie znakomicie na rynku.

W konferencji weźmie udział ponad 20 prelegentów i przedstawione zostaną cztery ścieżki technologiczne (Azure, DevOps, . NET oraz Business intelligence / Machine Learning / AI). Podczas wydarzenia odbędą się także Wirtualne Targi Pracy oraz liczne szkolenia. Miło nam także poinformować, że Android.com.pl został patronem medialnym wydarzenia.

Źródło: Expert Summit 2020

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.