Z okazji Dnia Internetu T-Mobile proponuje swoim klientom aktywowanie pakietu 10 GB transferu danych. Z odbiorem bonusu warto się pospieszyć, bo jest to możliwe tylko do jutra. Aktywacja jest bardzo prosta.

10 GB transferu od T-Mobile na Dzień Internetu

Co operator telekomunikacyjny może zaproponować swoim klientom przy okazji Dnia Internetu? Pierwszą rzeczą, która wielu przyjdzie na myśl, jest pakiet darmowych gigabajtów. Właśnie taką propozycję ma dla swoich klientów T-Mobile.

Z promocji organizowanej przez magentowego operatora mogą skorzystać wszyscy klienci operatora, którzy posiadają ofertę typu MIX lub na kartę. Każdy użytkownik może aktywować bonus tylko raz, a żeby to zrobić, wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści TAK. Na jaki numer?

  • 80401 (jeżeli posiadamy ofertę na kartę w T-Mobile)
  • 80404 (jeśli korzystamy z oferty typu MIX w T-Mobile)

Czytaj także: Dwie nowe stacje bazowe T-Mobile w Tatrach – będzie lepszy zasięg?

Z promocji można skorzystać do jutra, czyli do 29 października 2020. Jak długo będzie ważny aktywowany pakiet? T-Mobile poinformowało, że z przyznanych 10 GB internetu można korzystać przez 5 dni. Cel, na który je wykorzystamy, jest dowolny – możemy więc np. przeglądać sieć, oglądać filmy czy słuchać muzyki na platformach streamingowych. Liczbę pozostałych GB oraz ich termin ważności można natomiast sprawdzić bezpłatnym kodem *103*22#, a w przypadku taryfy GO! – *512*2*2#.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.