Pioneer AppRadio 2.0 kompatybilny także z Androidem

Newsy

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pioneer już jakiś czas temu zaprezentował poprzednika omawianego dziś modelu, mimo wielu zalet ten sprzęt car-audio miał jedną, niewybaczalną wadę- nie obsługiwał systemu Android, a jedynie gadżety oznaczone logo nadgryzionego jabłka. Pioneer jako firma nowoczesna i świetnie zorientowana zdecydowała swój błąd naprawić i w Las Vegas zaprezentowano AppRadio 2.0.

 

 

AppRadio 2.0 jest urządzeniem przedstawiającym wiele z funkcji smartfona na swoim wyświetlaczu. Kompatybilne aplikacje rozrywkowe i nawigacyjne, odtwarzacz muzyki i filmów, a także funkcje telefonu możemy bezpiecznie kontrolować z poziomu 7-calowego ekranu. Rozdzielczość tego panelu to 800 x 480, jest on wykonany w technologii pojemnościowej, wspiera multitouch i pinch to zoom.

 

 

Połączenie z jednostką Pioneer odbywa się w przypadku Androida poprzez micro HDMI i MHL (Mobile High Definition Link) przez co katalog kompatybilnego sprzętu jest ograniczony. Połączenia głosowe obsługiwane są przez Bluetooth, oczywiście dla wszystkich telefonów mających tę technologię. Do AppRadio 2.0 podłączyć możemy także kamerę cofania i kierownicę multifunkcyjną. Nowy model ukaże się na półkach sklepowych już w kwietniu w cenie 499$.

 

Źródła: engadget.com, digitaltrends.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x