W maju została pokazana rodzina Meizu 17, w której skład wszedł Meizu 17 i Meizu 17 Pro. Oba smartfony zostały przyjęte bardzo ciepło, czemu zresztą trudno się dziwić, bo oferowały świetny stosunek ceny do jakości. Przez te kilka miesięcy producent stale wspierał swoje flagowce, a dziś dowiedzieliśmy się, że już wkrótce dostaną kolejną aktualizację wprowadzającą wsparcie dla technologii MEMC. Nic, tylko się cieszyć.

MEMC na Meizu 17 i Meizu 17 Pro – aktualizacja zbliża się wielkimi krokami

Meizu 17 MEMC

Meizu 17 i Meizu 17 Pro już niedługo dostaną wsparcie dla MEMC. To zaawansowana technologia, która za pomocą sztucznej inteligencji dodaje klatki w filmach, w których jest ich mało, by odtwarzały się płynniej. Niewiele jest na rynku smartfonów, które mogą się nią pochwalić. Oczywiście to nie koniec nowości w aktualizacji, która zostanie wydana już pod koniec roku. Użytkownicy tych modeli mogą jeszcze liczyć m.in. na ulepszenia w zakresie procesora graficznego, system szybkiego parowania „Flyme Magic”, nowe rozwiązania w aplikacji aparatu i więcej opcji w edytorze zdjęć.

Zobacz także: Seria Galaxy S21 może trafić do sprzedaży bez ładowarek i słuchawek w zestawie

Firma już na dniach zacznie poszukiwania testerów chętnych do wzięcia udziału w becie. Oczywiście „pod koniec roku” to jedynie wstępny termin wydania aktualizacji, bo jeśli coś pójdzie nie tak, to rzecz jasna może zostać przesunięta. Mimo że Meizu to dość zapomniany producent, wiele innych firm mogłoby się od niego uczyć, bo wsparcie akurat oferuje kapitalne.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.