Google prostuje informacje o zwrotach

Filip Stachowicz Newsy 2015-02-18

play

Od jakiegoś czasu Google zwraca użytkownikom pieniądze za przypadkowe lub niechcący zakupione aplikacje i gry. Suma transakcji z tego tytułu sięgnęła 19 milionów dolarów, co da się już zauważyć w wynikach finansowych Google Play. Jednak gigant z Mountain View nie do końca odpowiednio zajął się przedstawieniem sprawy, więc do użytkowników dotarła niepełna informacja o aplikacjach przy których podlega zwrot.

 

Google prostuje niewłaściwe informacje wysyłając do użytkowników maile z wyjaśnieniem. W wiadomości gigant z Mountain View informuje, że problem z niewłaściwą wymianą informacji został rozwiązany oraz że wszystkie informacje dotyczące zwrotu kosztów za przypadkowo zakupiony program są już wyświetlane poprawnie.

 

Aby uzupełnić wniosek o zwrot za kosztów niewłaściwie zakupionego programu należy zalogować się do swojego konta Google. Po wybraniu z historii transakcji interesującej nas pozycji wystarczy znaleźć przycisk „zwrot”. Po wypełnieniu formularza z dodatkowymi informacjami klikamy „wyślij”. Nie pozostało nam nic innego niż czekać na rozpatrzenie decyzji przez Google.

 

źródło: phandroid.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x