Premiera nowego HTC One już 1 marca!

Newsy

htc-one-m9-h12

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zbliżają się targi MWC i producenci zaczynają powoli odkrywać swoje karty. Po Samsungu który zapowiedział swoją konferencje, brytyjski oddział HTC na Tweeterze zaprezentował swój plakat:

 

B-EEAkcCQAAYY1D

 

 

Tak więc to już pewne. „The new HTC One” zostanie zaprezentowany 1 marca. Data  nieprzypadkowa. Jest to dzień przed typowymi targami oraz data prezentacji nowego flagowca Samsunga.

 

Będzie zatem toczyć się walka o palmę pierwszeństwa oraz zainteresowanie mediów i samych użytkowników. Zapowiada się bardzo ciekawy dzień!

 

m9 nazwa

 

Za hasłem „The new HTC One” stoi zapewne HTC One M9. Nazwa jest już prawie pewna, w kodzie HTML strony znajdziemy oznaczenie HTC One M9 oraz One Life. Jeśli się przypatrzymy z tym samym tagiem podpisany jest HTC One M8, więc mało prawdopodobna jest zmiana nazewnictwa serii.

 

one m9 premiera

 

Z udostępnianych przecieków wiemy już prawie wszystko o nowym flagowcu tajwańskiego producenta. 5 calowy ekran Full HD, 3GB pamięci RAM, Snapdragon 810 czy aparat 21 MPx. Wygląda na to, że HTC jako jeden z niewielu nie daje się zwariować zawrotną rozdzielczością obecnych ekranów i zostaje przy 1080p. To zaleta bo taki ekran potrzebuje mniej energii a na tak małym ekranie nie doświadczymy różnicy przy większej rozdzielczości.

 

Zostały już niecałe 2 tygodnie do jednej z największych imprez świata urządzeń mobilnych. Zapraszamy do śledzenia relacji z targów na Naszym portalu.

 

Źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x