htc-one-m9-h12

 

Zbliżają się targi MWC i producenci zaczynają powoli odkrywać swoje karty. Po Samsungu który zapowiedział swoją konferencje, brytyjski oddział HTC na Tweeterze zaprezentował swój plakat:

 

B-EEAkcCQAAYY1D

 

 

Tak więc to już pewne. „The new HTC One” zostanie zaprezentowany 1 marca. Data  nieprzypadkowa. Jest to dzień przed typowymi targami oraz data prezentacji nowego flagowca Samsunga.

 

Będzie zatem toczyć się walka o palmę pierwszeństwa oraz zainteresowanie mediów i samych użytkowników. Zapowiada się bardzo ciekawy dzień!

 

m9 nazwa

 

Za hasłem „The new HTC One” stoi zapewne HTC One M9. Nazwa jest już prawie pewna, w kodzie HTML strony znajdziemy oznaczenie HTC One M9 oraz One Life. Jeśli się przypatrzymy z tym samym tagiem podpisany jest HTC One M8, więc mało prawdopodobna jest zmiana nazewnictwa serii.

 

one m9 premiera

 

Z udostępnianych przecieków wiemy już prawie wszystko o nowym flagowcu tajwańskiego producenta. 5 calowy ekran Full HD, 3GB pamięci RAM, Snapdragon 810 czy aparat 21 MPx. Wygląda na to, że HTC jako jeden z niewielu nie daje się zwariować zawrotną rozdzielczością obecnych ekranów i zostaje przy 1080p. To zaleta bo taki ekran potrzebuje mniej energii a na tak małym ekranie nie doświadczymy różnicy przy większej rozdzielczości.

 

Zostały już niecałe 2 tygodnie do jednej z największych imprez świata urządzeń mobilnych. Zapraszamy do śledzenia relacji z targów na Naszym portalu.

 

Źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski