Mio Cashback to nowa promocja producenta, którego najmocniej kojarzy się z nawigacją samochodową. Do końca roku będzie można kupić wybrany produkt oraz liczyć na to, że dostanie się za niego zwrot na konto. W tym przypadku mówimy nawet o 250 złotych, choć kwoty zwrotów uzależnione są od tego, jaki model się wybierze. Co trzeba zrobić, by wziąć udział w promocji i dostać zwrot?

Mio Cashback

Zwrot części pieniędzy za zakup sprzętu, to popularna metoda zachęcania do zakupów. Zwrot brzmi znacznie lepiej, niż sam rabat, a w tym przypadku można liczyć na aż 250 złotych zwrotu. Mio Cashback objęło tym razem aż 21 produktów, których zakup przynosi różne kwoty zwrotu, z czego najmniejsza wynosi 30 złotych. Co trzeba zrobić, by „załapać się do programu”? Sprzęt objęty promocją trzeba kupić do końca oku (31.12.2020), a następnie zarejestrować zakup na stronie producenta (link w źródle). Kolejnym krokiem będzie wydrukowanie specjalnego formularza oraz wysłanie go pocztą, razem z kopią dowodu zakupu oraz kodem seryjnym urządzenia wyciętym z pudełka. Urządzenie można zarejestrować maksymalnie do 14 stycznia 2021 roku.

Mio Cashback

Rok 2020 przyniósł wiele zmian w naszym życiu w tym zmianę sposobu poruszania się. Ze względów bezpieczeństwa coraz rzadziej wybieramy transport publiczny a przesiadamy się na własne samochody, motocykle i rowery. Dlatego marka Mio w tegorocznej edycji akcji ,,Cashback” przygotowała specjalną ofertę aż na 21 produktów, które są dedykowane niemal każdemu środkowi transportu indywidualnemu. W tegorocznej ofercie oprócz kamer samochodowych, promocją zostały objęte nawigacje rowerowe, wideorejestrator na motocykl, czy nawigacje 2 w 1 oferowane kierowcom pojazdów ponadwymiarowych. Mamy nadzieję, że nasze urządzenia będą świetnym towarzyszem w podróżach – powiedział Łukasz Tetkowski, CEE & DACH Country Marketing Manager Mitac Europe

Zobacz też: Recenzja Mi MiVue 795 – czy warto się nim zainteresować?

Lista sprzętów objętych promocją znajdziecie na stronie producenta oraz na zamieszczonej tutaj grafice.

Źródło: Mio

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.