ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung przenosi bezprzewodowe ładowanie na zupełnie inny poziom?

Autor: Dawid Przewoźnik Kategoria: Newsy
Samsung Galaxy S5

 
Samsung jest znany z ciągłego wprowadzania innowacji, które zazwyczaj okazują się być bezsensownymi próbami podbicia rynku. Kolejne potrzeby stwarzane przez producenta nie przyjmują się w społeczeństwie. Chyba wreszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zamiast pokazywać nam następne niepotrzebne rzeczy, prezentuje coś naprawdę użytecznego.

 
Samsung obiecując zmiany w działaniu interfejsu swoich urządzeń jednocześnie postawił na dużo lepszą jakość wykonania. Dowiedzieliśmy się też, że w tym roku producent zamierza powszechnie wprowadzić do serii Galaxy funkcję bezprzewodowego ładowania. Ma ono od teraz być dostępne w dużo szerszej gamie urządzeń niż bywało to kiedyś.

Samsung-wireless-charging (1)

 
Wraz z premierą Galaxy S6 ma rozpocząć się zupełnie nowa epoka dla smartfonów tego producenta. Przynajmniej tak chwali się sam Samsung i mam nadzieje, że nie są to czcze słowa. Wydaje się, że wreszcie skupiono się na tym, co naprawdę jest ważne dla przeciętnego użytkownika mobilnych urządzeń. Koreański producent zamierza upowszechnić bezprzewodowe ładowanie wprowadzając masę konkretnych akcesoriów przeznaczonych do tego zadania. Co więcej, będą one dostępne dla sporej grupy urządzeń, także tych z niższej półki, a to niebywale cieszy. Wszystko po to, aby każdy mógł wygodnie korzystać ze smartfonów Samsunga, które od tej chwili mają rzeczywiście ułatwić nam życie. Trzeba przyznać, że gigant uczy się na swoich błędach, szkoda że dopiero teraz.

Samsung-wireless-charging

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy