Tidal HiFi za 3 złote to nowa promocja dla wszystkich tych, którzy do tej pory nie korzystali jeszcze z usług streamingu. Innymi słowy, to oferta, która skierowana jest do nowych klientów. Oczywiście wszystko da się obejść, choć w tym przypadku będzie trzeba podać numer karty, by dokonać płatności. Jak dokładnie działa promocja i co dostajemy w zamian?

Tidal HiFi za 3 złote – promocja

Tidal HiFi za 3 złote
Fot. Tidal

Spotify, YouTube Music czy Tidal to platformy do słuchania muzyki, z których codziennie korzystają miliony. Można to robić za darmo, ale żeby cieszyć się z lepszej jakości dźwięku i większych możliwości samych aplikacji, trzeba zapłacić. Kwoty abonamentów dla różnych platform są oczywiście inne, ale czasem trafiają się naprawdę ciekawe promocje. Nie inaczej jest i teraz, bo obecnie można mieć Tidal HiFi za 3 złote i to na okres trzech miesięcy. W normalnej sytuacji kosztowałoby to nas 119,97 złotych. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje bowiem 39,99 złotych.

W tym przypadku za miesiąc zapłacimy jedynie złotówkę, choć po skończeniu okresu promocyjnego, z naszego konta może zniknąć wyżej wspomniana kwota. Abonament bowiem odnowi się automatycznie, jeżeli zawczasu z niego nie zrezygnujemy. Haczyk jest tutaj taki, że to promocja dla nowych klientów. Trzeba więc podać swoje dane w formularzu, więc jeżeli już raz korzystało się z takiej oferty, to teraz trzeba będzie posiłkować się innym kontem. Tidal HiFi oferuje dostęp do ponad 60 milionów utworów, które są w jego bazie. Do wyboru użytkownicy będą mieli także jakość dźwięku – Master, HiFi, Wysoka oraz Normalna. Ta pierwsza oznacza, że mamy dostęp do plików z procesu masteringu i takich, które zostały zaakceptowane przez samych artystów.

Zobacz też: Play sprzeda swoje maszty, by mieć na rozwój sieci 5G.

By korzystać z aplikacji Tidal HiFi potrzeba urządzenia z Androidem (od wersji 4.4.4 wzwyż) lub z iOS (od wersji iOS 11 lub wyższej). Warto skorzystać, bo 3 złote za 3 miesiące to naprawdę dobra oferta.

Źródło: Tidal

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.