przekaż niewykorzystane gigabajty

Jesteś w Orange? Przekaż niewykorzystane gigabajty i zafunduj dzieciom tablety

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Orange zwraca się z apelem do swoich klientów. Jego treść brzmi Przekaż niewykorzystane gigabajty. Tym hasłem pomarańczowy operator zwraca uwagę na trzecią odsłonę swojej akcji Pomagajmy Gigabajtami, która właśnie się rozpoczęła.

Przekaż niewykorzystane gigabajty – jak to działa?

Niewykorzystane gigabajty można przekazać do wspólnej puli, a Orange zamieni je na realną pomoc. Kto może wziąć udział w akcji? Klienci indywidualni, posiadający mobilną ofertę na abonament. Żeby włączyć się w inicjatywę Pomagajmy Gigabajtami, należy wysłać SMS o treści ODDAJEGB pod numer 80885. Gigabajty zostaną przekazane na cel charytatywny wraz z końcem okresu rozliczeniowego. Co ważne, wzięcie udziału w akcji nie oznacza, że nasz miesięczny pakiet danych zostanie pomniejszony.

W akcję włączą się również pracownicy Orange. Oni jednak, zamiast gigabajtów, będą zliczać swoje kilometry aktywności fizycznej. Na co zostaną przekazane środki, które wygospodaruje Orange podczas akcji? Celem jest wsparcie dzieci i młodzieży znajdujących się w trudnej sytuacji. Mają oni otrzymać tablety. Pomocą zostaną objęci podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Czytaj także: Instalacja usług Google na smartfonach Huawei i Honor jeszcze nigdy nie była tak łatwa

Rok temu pisaliśmy o poprzedniej edycji akcji Pomagajmy Gigabajtami. Pomarańczowy operator pomógł zapewnić sprzęt dla dzieci z domów dziecka na Śląsku. W akcji wzięło udział ponad 13 tysięcy klientów Orange, którzy przekazali prawie 122 tysiące GB. W efekcie do 30 domów dziecka (około 500 dzieci) w regionie Dolnego Śląska trafiło 130 tabletów i 27 darmowych dostępów do internetu na 2 lata.

źródło: Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy