ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OnePlus 8T

Premiera OnePlusa 9 wcześniej, niż się spodziewaliśmy? Na to wygląda

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana firma, która słynie przede wszystkim ze smartfonów. Tydzień temu zadebiutował OnePlus 8T, czyli najnowszy flagowiec tego producenta. Sprzęt został przyjęty bardzo ciepło, ale wiele osób zastanawia się już, kiedy odbędzie się premiera OnePlusa 9. Tak się składa, że właśnie wyszło na jaw, kiedy możemy się jej spodziewać.

Kiedy premiera rodziny OnePlus 9?

OnePlus 8T
OnePlus 8T

OnePlus każdego roku wypuszcza na rynek kilka flagowców. 2021 nie będzie wyjątkiem, bo wówczas zadebiutuje rodzina OnePlus 9. Portal Android Authority poinformował, że według zaufanego źródła OnePlus 9 i OnePlus 9 Pro ujrzą światło dzienne już w połowie marca, czyli mniej więcej cztery tygodnie wcześniej niż z początku planowano. Powodem przesunięcia prezentacji na wcześniejszy termin jest rzekomo chęć poszerzenia okresu pomiędzy premierą flagowców z „T” w nazwie. Dzięki temu seria OnePlus 9 zyskałaby więcej czasu na półkach, zanim do gry wkroczy odświeżony OnePlus 9T.

Zobacz także: Polacy chcą, żeby za budowę sieci 5G w naszym kraju odpowiadała polska firma

Tak jak w przypadku serii OnePlus 8, najpierw spodziewamy się premiery OnePlusa 9 i OnePlusa 9 Pro. Oba smartfony powinien napędzać wykonany w 5-nanometrowym procesie technologicznym Snapdragon 875. Można także oczekiwać ekranów o częstotliwości odświeżania na poziomie 120 Hz, jeszcze szybszego ładowania i ulepszonego aparatu. Flagowce z pewnością trafią na rynek z Androidem 11 na pokładzie. Pod koniec należy wspomnieć, że dzisiejsze informacje to mimo wszystko tylko niepotwierdzone plotki, które mogą, choć wcale nie muszą się potwierdzić. Dopóki w temacie nie wypowie się sam OnePlus, niczego nie można brać za pewnik.

Źródło: Android Authority

Sprawdź najnowsze wpisy