ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
100 gb 39 zł heyah

„100 GB i 2 miesiące świętego spokoju” za 39 zł – nowa oferta w Heyah na kartę

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Heyah ma nową propozycję dla swoich klientów – za 39 zł 100 GB i 2 miesiące świętego spokoju. To opcja kierowana zdecydowanie do tych, którzy potrzebują dużo internetu w komórce, m.in. do studentów, co zaznacza sam operator. Kartę SIM możemy jednak oczywiście umieścić także np. w routerze.

100 GB za 39 zł co 2 miesiące w Heyah – szczegóły

Żeby móc korzystać z nowej oferty #GIGAHeyah, powinniśmy zamówić specjalny starter. Jest on dostępny na stronie sklep.heyah.pl za 39 zł. Oferta jest od razu aktywowana i możemy korzystać z niej po umieszczeniu karty w urządzeniu – np. w routerze, smartfonie lub tablecie.

Od razu po zakupie startera i umieszczeniu karty w urządzeniu otrzymujemy 50 GB internetu na pierwszy miesiąc, a potem 50 GB na kolejny. Łącznie dostajemy zatem 100 GB transferu na 2 miesiące. Po upływie tego czasu możemy doładować konto za kolejne 39 zł na 2 miesiące i w dalszym ciągu korzystać z dostępu do sieci. W sytuacji, gdy wyczerpiemy 100 GB transferu przed upływem 2 miesięcy, możemy aktywować dodatkowy pakiet. Za 5 zł można dokupić 10 GB, natomiast za 10 zł – 20 GB. Poziom wykorzystania pakietu kontrolujemy za pomocą kodu *160*60# lub w aplikacji Moja Heyah.

Czytaj także: Fałszywe SMS-y od Inspekcji Sanitarnej z COVID-em w tle – nowe oszustwo

Oferta #GIGAHeyah pozwala tylko na połączenie się z internetem. Nie możemy przy jej wykorzystaniu dzwonić czy wysyłać SMS-ów. Karta ze startera #GIGAHeyah może się zatem sprawdzić jako druga, dodatkowa w naszym smartfonie.

źródło: Heyah

Sprawdź najnowsze wpisy