ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Apple AirTag złamany

AirTag – wiemy, kiedy możemy się spodziewać premiery lokalizatora od Apple

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Apple to prawdziwy gigant, który ma w swoim portfolio kilka ciekawych produktów. Choć firma ma już za sobą swoją najważniejszą premierę roku w postaci rodziny iPhone 12, wszystkie znaki na niebie wskazują, że już niedługo zobaczymy jeszcze lokalizator AirTag. O sprzęcie wiemy już coraz więcej, a dziś dowiedzieliśmy się, kiedy może zadebiutować.

Apple AirTag – kiedy premiera wyczekiwanego lokalizatora?

Apple AirTag kiedy premiera

Apple zamierza rozszerzyć swoje portfolio o nowy produkt. Mowa oczywiście o tytułowym lokalizatorze AirTag, który będzie działał w oparciu o układ U1 Ultra Wideband, zapewniający dokładniejsze śledzenie niż „tradycyjne” trackery wykorzystujące technologię Bluetooth. Według najnowszych informacji AirTag ma trafić do sprzedaży w dwóch rozmiarach: małym i dużym. Niestety na razie nie wiemy, czym jest „mały” ani „duży” – wymiarów nie poznaliśmy.

Zobacz także: Pojemność baterii iPhone 12 Pro Max ujawniona. Nic dziwnego, że Apple się nie chwaliło

Użytkownik Twittera ukrywający się pod nazwą @L0vetodream, który zasłynął wieloma potwierdzonymi przeciekami, poinformował, że AirTag powinien ujrzeć światło dzienne już w listopadzie. Biorąc pod uwagę fakt, że kolejna konferencja Apple została zaplanowana na 17 listopada, właśnie tego dnia możemy się spodziewać premiera nowego produktu. Warto wspomnieć, że razem z lokalizatorem AirTag mają zadebiutować nauszne słuchawki bezprzewodowe AirPods Studio. Pod koniec trzeba zaznaczyć, że mimo wszystko mamy do czynienia tylko i wyłącznie z przeciekiem, który może, choć wcale nie musi znaleźć potwierdzenia w rzeczywistości. Mając to na uwadze, na razie niczego nie można brać za pewnik.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy