HBO GO znają wszyscy fani serwisów streamingowych. Nie ma się czemu dziwić, bo w ofercie platformy można znaleźć naprawdę wiele wspaniałych tytułów, których na dodatek ciągle przybywa. Dziś na HBO GO pojawiła się tylko jedna nowość, ale na tym niestety się nie skończyło, bo usunięto też jeden tytuł i zaplanowano kasację dwóch produkcji na później. W każdym razie – oba zestawienia są dostępne poniżej.

Aktualizacja biblioteki HBO GO – środa, październik 2020

aktualizacja biblioteki HBO GO

Wszyscy jesteśmy tu po konkrety, więc nie ma sensu przedłużać. Dziś na HBO GO dodano jedynie film pod tytułem „Tatuś”, będący dramatem z 2019 roku. Przechodząc dalej, oto produkcje, które właśnie opuściły bibliotekę serwisu lub niedługo zostaną usunięte:

  1. Zakonnica / The Nun (2019)już usunięto – gatunek: horror, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,2/10, IMDB: 5,3/10
  2. SpongeBob Kanciastoporty / SpongeBob SquarePants (1999)data usunięcia: 31.10.2020 – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 8,1/10
  3. Wystrzałowa Miss / Miss Bala (2019)data usunięcia: 03.11.2020 – gatunek: akcja, krja pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 5,8/10, IMDB: 5,9

Zobacz także: Oto pierwsze listopadowe nowości w HBO GO. Na platformę trafi m.in. „Joker”

To by było na tyle, jeśli chodzi o zawartość dzisiejszej aktualizacji biblioteki HBO GO. Nie da się ukryć, że nie są to najciekawsze zmiany w historii tej platformy, ale cóż – nic nie poradzimy. Dajcie znać w komentarzach, za którymi usuwanymi tytułami będziecie tęsknić najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.