T-Mobile podsumowuje akcję Happy Fridays i podaje statystyki z nią związane. Magentowy operator poinformował, że jego klienci łącznie aktywowali aż 10 milionów bonusów w samym 2020 roku. Największym zainteresowaniem cieszą się darmowe gigabajty.

10 milionów odebranych bonusów – T-Mobile podsumowuje akcję Happy Fridays

T-Mobile podsumowuje happy fridays

W ramach akcji Happy Fridays klienci T-Mobile co tydzień mogą aktywować bezpłatny bonus. Zazwyczaj prezent czeka na nich w aplikacji Mój T-Mobile, natomiast ci, którzy jej nie mają, mogą skorzystać z promocji, wysyłając SMS-a pod specjalny numer. Bonusy to najczęściej paczki z gigabajtami internetu, SMS-ami lub minutami na rozmowy.

Klienci T-Mobile w 2020 roku łącznie odebrali 10 milionów bonusów w ramach akcji Happy Fridays. Największą popularnością cieszyły się te odsłony akcji, podczas których można było zdobyć darmowe gigabajty. Rekordowa okazała się promocja przy okazji niedawnych meczów reprezentacji, gdy można było aktywować pakiet 15 GB internetu. Klienci T-Mobile łącznie aktywowali ten bonus 730 tysięcy razy.

Czytaj także: Telewizor w cenie mieszkania, czyli zwijany LG Signature OLED TV RX trafia do sklepów

Podsumowanie akcji nie oznacza, że zostaje ona zakończona. Magentowy operator planuje w najbliższym czasie kontynuować swoją serię promocji. W nadchodzącej edycji do aktywowania będą 3 GB internetu. Klienci T-Mobile sami zresztą wybrali sobie ten bonus w specjalnym głosowaniu.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.