Motorola to bardzo lubiany producent, który słynie głównie ze smartfonów reprezentujących niską i średnią półkę wydajnościową. Wiemy, że już niedługo firma zaprezentuje światu budżetowy model Moto E7, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że w drodze jest jeszcze smartfon z ogromną baterią o pojemności 6000 mAh. To może być ciekawy sprzęt dla osób, którym zależy na długim czasie pracy na jednym ładowaniu.

Smartfon Motoroli z akumulatorem o pojemności 6000 mAh – co wiemy?

Motorola szykuje nowy smartfon z akumulatorem 6000 mAh i szybkim ładowaniem 20 W – to już pewne. Urządzenie uzyskało certyfikaty FCC, EEC i TUV Rheinland, co oznacza, że premiera prawdopodobnie jest już blisko. Sprzęt przewija się w dokumentach pod numerami XT2091, XT2091-3, XT2091-4 i XT2091-7. Z grafiki umieszczonej w FCC można zauważyć, że smartfon trafi na rynek z trzema aparatami i lampą LED. Na pleckach zostanie też umieszczony czytnik linii papilarnych. To z kolei sugeruje, że możemy mieć do czynienia ze stosunkowo tanim urządzeniem, bo w tych droższych skaner linii papilarnych zazwyczaj trafia pod ekran.

Zobacz także: [Recenzja] Motorola Moto G9 Plus – mocny, dojrzały i względnie tani

Na razie to wszystko, co wiemy o nadchodzącym urządzeniu Motoroli z baterią 6000 mAh. Chodzą słuchy, że smartfon może zadebiutować jako Moto G9 Power, ale plotki mają to do siebie, że nie zawsze znajdują potwierdzenie w rzeczywistości. Obecnie nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać oficjalnej zapowiedzi. Nie da się ukryć, że sprzęt zapowiada się ciekawie. Tak duży akumulator będzie dla wielu ogromnym plusem, co może zaowocować niezłą sprzedażą.

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.