ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Pixele bez Netflixa HD

Jakość wykonania Pixela 5 pozostawia wiele do życzenia – zaczynają się narzekania użytkowników

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Google to firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych produktów. Od kilku lat gigant wydaje na rynek swoje autorskie smartfony z rodziny Pixel. Niestety ciąży nad nimi swojego rodzaju klątwa, bo przy każdej premierze pojawiają się doniesienia o ich słabej jakości wykonaniu. Niedawno zaprezentowany Pixel 5 nie oszukał przeznaczenia, bo narzekania pierwszych użytkowników już się zaczęły. W zasadzie nie ma się czemu dziwić.

Jakość wykonania Pixela 5 – Google znów ma problem

W ostatnim czasie w Sieci pojawia się coraz więcej głosów użytkowników niezadowolonych z jakości wykonania Pixela 5, czyli najnowszego smartfona Google. Tym razem chodzi o szczelinę pomiędzy ekranem a ramką pojawiającą się w niektórych egzemplarzach w różnych miejscach. Zdjęcia wady można zobaczyć powyżej. Nie da się ukryć, że coś takiego nie powinno mieć miejsca w żadnym, a już na pewno nie w tak drogim smartfonie.

Zobacz także: OnePlus 8T oficjalnie zaprezentowany – flagowiec, któremu ciężko cokolwiek zarzucić

Opisywana szczelina rodzi obawy w stosunku do wodoszczelności Pixela 5. Jak wiadomo, sprzęt został wyposażony w certyfikat IP68, ale w przypadku wadliwych modeli najprawdopodobniej nadaremno. Co prawda problem dotyczy na razie tylko stosunkowo niewielu egzemplarzy, ale liczba zgłoszeń ciągle rośnie. Szczególnie widać to na forum XDA-Developers i forach pomocy Google. Gigant z Mountain View na razie nie zabrał głosu w sprawie, choć zapewne już niedługo to zrobi. Ciekawe, z jaką wadą trafi do sprzedaży Pixel 6? Strzelajcie w komentarzach.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy