ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Lollipop już dostępny na Galaxy Note 3 i Note 4. W Polsce!

Autor: Arkadiusz Melerski Kategoria: Newsy
galaxy-note-4-note-3-sdn

Festiwal aktualizacyjny Samsunga trwa w najlepsze! Ostatnimi czasy niemal codziennie dostajemy informacje o ukazaniu się Lollipopa bądź zapowiedzi aktualizacji kolejnych urządzeń. Dziś Samsung postanowił dać nam jeszcze więcej powodów do zadowolenia.

Aktualizacje do najnowszej wersji systemu od Google otrzymał Samsung Galaxy Note 3 LTE (SM-N9005). Co więcej aktualizacja jest dostępna także w naszym kraju! Więc jeśli posiadacie phablet możecie rozpocząć aktualizacje przez OTA lub oprogramowanie Samsung Kies. Oczywiście dotyczy to tylko urządzeń wolnego rynku. Posiadacze Note 3 od operatorów będą niestety musieli jeszcze trochę poczekać. Aktualizacja przez sieć zajmuje około 980 MB. Aby ją wykonać powinniśmy naładować smartfon i posiadać około 3GB wolnej pamięci . Bardzo dziękujemy Wojtkowi, który podesłał nam screeny!

galaxy-note-4-lollipop-02-338x600

Kolejnym phabletem który otrzymał ostatnio aktualizacje jest Galaxy Note 4 w wersji z procesorem Exynos 5433 (SM-N910C). Tak jak w przypadku Note 3, update miał premierę w naszym kraju! Paczka aktualizacyjna zajmuje także niecały 1 GB danych. Oczywiście proces możemy przeprowadzić także poprzez Samsung Kies. Aktualizacja dotyczy telefonów z wolnego rynku, klienci operatorów komórkowych jak zwykle muszą się jeszcze uzbroić w cierpliwość.

galaxy-note-4-lollipop-09


Na koniec ostatnia informacja odnośnie ataku Lizaczka od Samsunga. Tym razem w Niemczech ukazała się aktualizacja dla Galaxy Note 4 w wersji ze Snapdragonem 805 (SM-N910F), w ciągu kilku dni powinna się pojawić także w innych krajach.

Zadowoleni? Wisienką na torcie byłby jeszcze update dla Galaxy S4 LTE ?

Życzymy udanych aktualizacji!

Źródło: galaktyczny.pl & sammobile.com

Sprawdź najnowsze wpisy