Aktualizacja map Nokia HERE – koniec z wersją beta wnosi wiele usprawnień!

Aplikacje

nokia here maps mapy beta

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Bez wątpienia Nokia ma się czym chwalić w kwestii Androida. Bynajmniej nie są to modele z serii „X”, a mapy, które z początku królowały jedynie na Windows Phone, a teraz stały się hitem sklepu Play. Jednak po tak długim czasie egzystowania w postaci trwającej w testach wersji beta, Finowie uznali, że czas wydać pełną wersję, którą znajdziecie klikając następujący link: Klik!

 

Tym samym, razem ze zniknięciem dopisku w nazwie, dodano kilka usprawnień, które możecie ujrzeć na początku newsa. Mimo wszystko, oto spis zmian w najnowszej wersji map HERE:

 

  • nowe, interaktywne mapy 3D centrów handlowych i lotnisk w 70 krajach;
  • wyznaczane trasy prezentowane są dla trzech rodzajów transportu;
  • kliknięcie na dane miejsce powoduje możliwość poznania informacji o nim i poznania trasy dojazdu;
  • informacje o korkach i wypadkach;
  • pobieranie map w tle;
  • pobieranie głosów na kartę pamięci;
  • zwiększenie głośności dźwięków;
  • współpraca z 64-bitowymi układami.

 

Zmiany nie są drastycznie i być może niezbyt widoczne w Polsce, ale z pewnością wersja beta nie miała wielu błędów. Oczywiście system wyznaczania tras nie zawsze wybierał najlepszą rzeczywistą możliwość, ale i tak mapy HERE zasługują na uwagę. Uważacie, że brakuje jakiegoś punkt w liście zmian? Nokia o czymś zapomniała?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x