ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S9

Seria Galaxy S9 otrzymuje aktualizację do One UI 2.5

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung to bardzo lubiana firma, która słynie głównie ze smartfonów. Kilka dni temu opisywaliśmy, że aktualizacja do One UI 2.5 zaczęła trafiać do pierwszych użytkowników urządzeń z serii Galaxy Note9. Dziś nowa wersja oprogramowania jest już dostępna dla niektórych właścicieli Galaxy S9 i Galaxy S9+. Czas najwyższy.

Galaxy S9 i Galaxy S9+ z One UI 2.5

Galaxy S9 one ui 2.5

Galaxy S9 i Galaxy S9+ to flagowce Samsunga z 2018 roku. Mimo ponad dwóch lat na karku, to wciąż bardzo przyzwoite urządzenia. Polskie egzemplarze są napędzane całkiem wydajnym Exynosem 9810, któremu towarzyszą tylko 4 GB RAM-u. Dobra i jednocześnie zła wiadomość jest taka, że pierwsi użytkownicy tych smartfonów z Niemiec mogą się już cieszyć aktualizacją do One UI 2.5, czyli ostatnim dużym uaktualnieniem, jakie dostały. Biorąc pod uwagę fakt, że w przypadku aktualizacji wydawanych przez Samsunga po Niemczech zazwyczaj przychodzi czas na Polskę, możemy się jej spodziewać już na dniach. Rzecz jasna nowa wersja oprogramowania jest rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie.

Zobacz także: Samsung Galaxy A02 i M02 niemal bez tajemnic – gdyby tylko dostały więcej RAM-u…

Uaktualnienie zostało oznaczone numerem G96xFXXUCFTJ2 i jest udostępniane drogą oficjalną, przez OTA. Pod koniec warto wspomnieć, że na tę samą aktualizację załapał się dziś jeszcze Galaxy A51, choć na razie tylko w Rosji. Wśród nowości w One UI 2.5 należy wymienić m.in. wsparcie dla bezprzewodowego połączenia DeX, ulepszoną klawiaturę Samsung i ogólne poprawki błędów.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy