ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Premiera OnePlus 8T

Nie uwierzysz, ile zarobił OnePlus na sprzedaży OnePlusa 8T w zaledwie minutę

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus to bardzo lubiana firma, która ma w swoim portfolio całkiem sporo interesujących smartfonów. Kilka dni temu do jej portfolio dołączył wyczekiwany OnePlus 8T, będący niedrogim flagowcem z krwi i kości. Dziś sprzęt trafił do sprzedaży w Chinach, gdzie zanotował wynik, w który ciężko uwierzyć. Można już z czystym sumieniem powiedzieć, że OnePlus 8T jest hitem.

Sprzedaż OnePlusa 8T wprawia w osłupienie

OnePlus 8T sprzedaż

Smartfony OnePlusa zawsze sprzedawały się dobrze, a OnePlus 8T nie jest wyjątkiem. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w zaledwie pierwszej minucie od rozpoczęcia jego sprzedaży, firma zanotowała przychód na poziomie 100 milionów juanów, czyli około 58 milionów złotych. Z kolei następne 10 minut przyniosło firmie 200 milionów juanów, co przekłada się na około 116 milionów złotych. Nie da się ukryć, że mamy do czynienia z wprost niewyobrażalnie dobrym wynikiem. Takie pieniądze w taki krótkim czasie mało kto potrafi zarobić.

Zobacz także: Test wytrzymałości i rozbiórka – OnePlus 8T skrywa kilka ciekawostek

Biorąc pod uwagę ceny OnePlusa 8T w Chinach, w ciągu pierwszej minuty musiało się sprzedać od 28 do 30 tysięcy egzemplarzy flagowca, a w ciągu kolejnych 10 minut – nawet 60 tysięcy sztuk. Dla przypomnienia sercem opisywanego smartfona jest ośmiordzeniowym Snapdragona 865, któremu towarzyszy 8/12 GB RAM-u i 128/256 GB pamięci wbudowanej. Całość pracuje pod kontrolą najnowszego Androida 11. Polskie ceny OnePlusa 8T zaczynają się od 2799 zł. Ktoś z was planuje zakup? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy